Akcie a zrazy

Vážení klubáci a priaznivci áut s levom v znaku ale i iných značiek.

Opäť Vám prinášame podrobné informácie o konaní veľkého letného zrazu.

Kedy:
Zraz sa uskutoční v dňa 29.6.2019

Kde:
Autokemping Revište – Revištské Podzámčie III./83, Slovensko

Informácie o mieste:
Objekt sa nachádza na kraji obce Revištské Podzámčie,3 km od okresného mesta Žarnovica smerom na Banskú Bystricu. V smere od Žarnovice treba odbočiť doľava z cesty E571, prejsť cez most ponad diaľnicu a pokračovať približne 2 km v pravo. V smere od Žiaru Nad Hronom treba odbočiť doprava z cesty E571, prejsť cez most ponad diaľnicu a pokračovať približne 2 km vpravo.

Bratislava 162 km
Banská Bystrica 55 km
Košice 244 km
Nitra 60 km
Obchod Žarnovica 4 km
Vlak (železničná stanica) Žarnovica 4 km
Autobus (zastávka) rázcestie 2 km
GPS koordináty: 48.520559,18.728482

Informácie o priebehu zrazu:
Tohtoročný zraz bude netradičný a jeho cieľom by malo byť hlavne zabavenie ľudí vo veku od 0 do 99 rokov (starších neberieme)
Prvou zásadnou zmenou je lokalita, ktorá sa snaží priblížiť viac k stredu a východu Slovenska. Umiestnenie kempu Revište je vhodné najmä z dôvodu veľkého množstva aktivít. Taktiež je primárnym zameraním tejto akcie odprezentovať klub v jeho najlepšej podobe a zamerať sa na oslovenie nových členov (netreba sa však báť, zábava bude).

Zraz sa bude konať len v jeden deň a to v sobotu 29.6.2019 od 08:00 do 22:00 (Časové okno do 10:00 a od 20:00 je vyhradené najmä na prípravu a ukončenie zrazu).

Areál bude rezervovaný čiastočne pre klub (len jeho polovica) tak, aby bol zabezpečený dostatočný priestor pre účastníkov, ale zároveň bude akcia otvorená verejnosti a budeme len radi keď sa akcie zúčastnia aj okoloidúci.

Možnosti ubytovania:
V prípade, že cestujete na zraz a radi by ste využili ubytovanie, je tak individuálne možné buď formou kempovania v kempe alebo ubytovania v drevenici. Obe možnosti je potrebné si individuálne dohodnúť a zabezpečiť. Viac informácií TU.

Jedlo a pitie:
Pre uľahčenie organizácie a priebehu akcie, taktiež pre lepšie vyhovenie individuálnym stravníkom sme sa rozhodli pre stravovanie v rámci reštaurácie, ktorá je v areáli. Stravovanie bude klasickou reštauračnou formou podľa potreby a chute každého bez organizácie.

Nápojový lístok: TU
Jedálny lístok: TU

Na lístky klikajte v pravom dolnom rohu pre listovanie.

Doplnkom k reštauračnému stravovaniu bude starý známy výčap a občerstvenie formou jednoduchého otvoreného bufetu (sladké, slané aj veci bez chuti).
Večer bude spoločné jedlo, ktoré bude zabezpečené organizátormi. Budú sa robiť čerstvé a chutné zemiakové placky aj s nejakou dobrou prílohou.

Program:
Samotný program bude pozostávať z viacero častí.

1. Program v rámci areálu kde budú k dispozícii: futbalové, volejbalové, basketbalové ihriská, bendminton a stolný tenis. Pre deti detské ihrisko s fontánou a terasa na posedenie strážiacich rodičov. Súťaže o zaujímavé ceny a spoločné aktivity sú samozrejmosťou.
2. Individuálny program a to možnosť cyklistiky v okolí, ľahkej prechádzky na Hrad Revište, Rafting, Kajaky a pribudnú ešte prekvapenia.
3. Partnerský program, t.j. samozrejmosťou budú predvádzacie automobily od partnera Final-CD s možnosťou skúšobnej jazdy. Už teraz je možné sa tešiť napríklad na nový Peugeot 508.

Viac informií nájdete na: http://www.drevenicareviste.sk/

Poplatky:
Vstup na zraz je bezplatný bez ohľadu na množstvo osôb.
Pri vstupe na zraz je možnosť zaplatiť si za čapované nápoje a spoločnú večeru v sume 4Eur/dospelá osoba. Deti zdarma. Po zaplatení dostanete označenie na ruku.
Rafting je spoplatnený sumou 60Eur za 6 miestny raft. Rafting je potrebné nahlásiť aspoň 2 dni pred zrazom a ideálne je dohodnúť sa na naplnení raftov.
Alternatívou je kajak, ktorý je taktiež po trase Hronu namiesto veľkého raftu, Kajak je 2 miestny v sume 20eur.
V cenách je rafting/kajak po trase určenej podľa počasia a možností na mieste, splav trvá zväčša 1-2 hodiny. V cene je aj odvoz na miesto splavu, koniec splavu je areál zrazu.

Doplňujúce informácie:
Nahlasovanie sa na zraz nie je potrebné.
Akcia bude bližšie spropagovaná na Facebooku aj s doplneným konkrétnym programom. Propagácia začne 1.4. a dovtedy by som chcel každého poprosiť o nápady a návrhy do komentárov.
Ak má niekto záujem propagácie nejakej služby na zraze, treba napísať správu.

Event na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/431596617612821/

Galérie minuloročných zrazov najdete TU: Minulé zrazy

Ak máte zaujímavý nápad na konanie putovného zrazu, neváhajte nás kontaktovať.